WWW Authenticate (2.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: (none)
he: (ללא)

en: Label
he: תווית

en: username
he: כינוי

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: Path
he: מיקום

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Result
he: תוצאה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Timezone
he: איזור זמן

en: About
he: אודות
