WWW Authenticate (2.0.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Label
hr: Oznaka

en: username
hr: korisničko ime

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: Mode
hr: Režim

en: Advanced
hr: Napredno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Result
hr: Rezultat

en: Features
hr: Značajke

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: About
hr: Opis
