WWW Authenticate (2.0.0) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: (none)
id: (tidak ada)

en: username
id: namaanggota

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Time
id: Waktu

en: Path
id: Jalur

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Security
id: Keamanan

en: Result
id: Hasil

en: Features
id: Fitur

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang

en: Credentials
id: Kredensial
