WWW Authenticate (2.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: (none)
is: (ekkert)

en: Label
is: Merking

en: username
is: notandanafn

en: password
is: lykilorð

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Time
is: Tími

en: Path
is: Slóð

en: Mode
is: Hamur

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Timezone
is: Tímabelti

en: About
is: Um
