WWW Authenticate (2.0.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: username
jv: jeneng panganggo

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
