WWW Authenticate (2.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Result
ka: შედეგი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
