WWW Authenticate (2.0.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы

en: username
kk: қолданушының аты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Mode
kk: күй
