WWW Authenticate (2.0.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Mode
ku: جۆر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
