WWW Authenticate (2.0.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
