WWW Authenticate (2.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Mode
ne: प्रकार

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा
