WWW Authenticate (2.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: (none)
nl: (geen)

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Mode
nl: Modus

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Result
nl: Resultaat

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: About
nl: Over

en: Credentials
nl: Referenties

en: Excluded paths
nl: Uitgesloten paden
