WWW Authenticate (2.0.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Mode
nn: Modus

en: Configuration
nn: Oppsett
