WWW Authenticate (2.0.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Label
oc: Etiqueta

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: password
oc: senhal

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: Path
oc: Camin

en: Mode
oc: Mòde

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Timezone
oc: Fus orari

en: About
oc: A prepaus
