WWW Authenticate (2.0.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه
