WWW Authenticate (2.0.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Label
ro: Etichetă

en: username
ro: utilizator

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: Path
ro: Cale

en: Mode
ro: Mod

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Result
ro: Rezultat

en: Features
ro: Caracteristici

en: Timezone
ro: Fus orar

en: About
ro: Despre
