WWW Authenticate (2.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
