WWW Authenticate (2.0.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Mode
sr: Режим
