WWW Authenticate (2.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: username
ta: பயனர் பெயர்

en: password
ta: குறிச்சொல்

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பாதை

en: Mode
ta: முறை

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Result
ta: முடிவு

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: About
ta: பற்றி
