WWW Authenticate (2.0.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Time
te: సమయం

en: Result
te: ఫలితం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి
