WWW Authenticate (2.0.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Mode
ug: مودېل

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە
