WWW Authenticate (2.0.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Time
ur: وقت

en: Path
ur: پاتھ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
