Web Experience Toolkit (4.1.3) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: node
sl: vozlišče

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: French
sl: Francoščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: My account
sl: Moj račun

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
