Web Experience Toolkit (4.2.0) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Media
be: Мультымедыя

en: node
be: матэрыял

en: Blog
be: Блог

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: French
be: Французская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Administrator
be: Адміністратар

en: My account
be: Мой рахунак

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Joined
be: Далучыўся

en: About
be: Аб

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Search block
be: Пошук не даступны

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст
