Web Experience Toolkit (4.2.1) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: Homepage
et: Veebileht

en: Version
et: Versioon

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Nodes
et: Postitused

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: node
et: postitus

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: All files
et: Kõik failid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: French
et: Prantsuse keel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Administrator
et: Haldur

en: My account
et: Minu konto

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Joined
et: Liitus

en: Search content
et: Otsi sisust

en: About
et: Programmist

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Creator
et: Looja

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: All content
et: Kõik sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Asc
et: Kasvav

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.
