Web Experience Toolkit (4.2.2) - en to bo translation catalogue (71 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Group members
bo: ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི།

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Search block
bo: ལྷུ་ལག་འཚོལ་བཤེར

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Linked
bo: སྦྲེལ་ཟིན་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Absolute URL
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཧྲིལ་བོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
