Web Experience Toolkit (4.2.2) - en to he translation catalogue (90 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Updated
he: עודכן

en: Layout
he: פריסה

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: node
he: פריט תוכן

en: Blog
he: בלוג

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Group members
he: חברי קבוצה

en: French
he: צרפתית

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Edit member
he: עריכת חבר

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Administrator
he: מנהל

en: My account
he: החשבון שלי

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Edit node
he: עריכת פריט תוכן (node)

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Joined
he: הצטרף

en: About
he: אודות

en: Delete node
he: מחק פריט תוכן

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Queue
he: תור

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Group nodes
he: פריטי תוכן בקבוצה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Search block
he: בלוק חיפוש

en: All content
he: כל התכנים

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: No members available.
he: לא נמצאו חברים
