Web Experience Toolkit (4.2.3) - en to lv translation catalogue (84 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: node
lv: mezgls

en: Blog
lv: Blogs

en: Anonymous
lv: Viesis

en: All files
lv: Visi faili

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: French
lv: Franču

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Administrator
lv: Administrators

en: My account
lv: Mans konts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: About
lv: Par

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: All content
lv: Viss saturs

en: Unable to render media from %tag. Error: %error
lv: Nav iespējams attēlot mediju no %tag. Kļūda: %error

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
