Web Experience Toolkit (4.2.3) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: Yes
rw: Yego
