Web Experience Toolkit (4.2.5) - en to el translation catalogue (81 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Version
el: Έκδοση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Book navigation
el: Πλοήγηση βιβλίου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: Search content
el: Αναζήτηση ύλης

en: About
el: Περί

en: Creator
el: Δημιουργός

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Search block
el: Μπλοκ αναζήτησης

en: All content
el: Όλο το περιεχόμενο

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Asc
el: Αύξ

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Default comments
el: Προεπιλεγμένα σχόλια

en: Allows commenting on content
el: Επιτρέπει τον σχολιασμό στο περιεχόμενο

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη

en: Basic block
el: Βασικό μπλοκ

en: A basic block contains a title and a body.
el: Ένα βασικό μπλοκ περιέχει έναν τίτλο και ένα κυρίως κείμενο.
