Web Experience Toolkit (4.3.2) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: French
ka: ფრანგული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -
