Web Experience Toolkit (4.3.3) - en to ca translation catalogue (134 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Upload
ca: Puja

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Members
ca: Membres

en: Blog
ca: Bloc

en: Front Page
ca: Portada

en: Anonymous
ca: Anònim

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Group members
ca: Membres del grup

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: French
ca: Francès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Administrator
ca: Administrador

en: My account
ca: El meu compte

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Joined
ca: Afegit

en: Search content
ca: Cerca contingut

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Member
ca: Membre

en: Creator
ca: Creador

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Admin
ca: Administrador

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Group nodes
ca: Nodes de grup

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Library
ca: Biblioteca

en: Search block
ca: Bloc de cerca

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Archived
ca: Arxivat

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Allowed media types
ca: Tipus mime permesos

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Absolute URL
ca: URL absoluta

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: A boolean indicating whether the node is published.
ca: Un booleà que indica si el node està publicat.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
