Web Experience Toolkit (4.3.3) - en to hy translation catalogue (70 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
