Web Experience Toolkit (4.3.4) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Medium
lo: ກາງ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ
