Web Experience Toolkit (4.3.4) - en to oc translation catalogue (98 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia

en: node
oc: nosèl

en: Anonymous
oc: Anonim

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: French
oc: Francés

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: My account
oc: Mon compte

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Search content
oc: Recercar dins lo contengut

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Bundle
oc: Paquet

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Search block
oc: Blòt de recèrca

en: Archived
oc: Archivat

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Absolute URL
oc: Url absolutda

en: Master
oc: Maître
