Web Experience Toolkit (4.4.1) - en to hu translation catalogue (177 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: Homepage
hu: Címlap

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Continue
hu: Folytatás

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Authored by
hu: Szerző

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: node
hu: tartalom

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: All files
hu: Összes fájl

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Group members
hu: Csoport tagjai

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: French
hu: francia

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Document
hu: Dokumentum

en: Edit member
hu: Tag szerkesztése

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: My account
hu: Saját adatok

en: Book navigation
hu: Könyv navigáció

en: Edit node
hu: Tartalom szerkesztése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Search content
hu: Tartalmak keresése

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: and
hu: és

en: Landing page
hu: Befogadó oldal

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Queue
hu: Várólista

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Tweet
hu: Csirip

en: Video file
hu: Videófájl

en: Group nodes
hu: Csoporttartalmak

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Database Server
hu: Adatbázis kiszolgáló

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Library
hu: Könyvtár

en: Search block
hu: Keresés blokk

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Archived
hu: Archivált

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: On this page
hu: Ezen az oldalon

en: Transition type
hu: Átmenet típusa

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Linked
hu: Kapcsolt

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Asc
hu: Növ

en: Absolute URL
hu: Abszolút webcím

en: Master
hu: Mester

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Media Image
hu: Kép média

en: A boolean indicating whether the node is published.
hu: Logikai érték, amely a tartalom közzétételi állapotát jelzi.

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Default content index created by the Database Search Defaults module
hu: A <em>Database Search Defaults</em> modul által létrehozott alapértelmezés szerinti tartalom index.

en: Default database server created by the Database Search Defaults module
hu: A <em>Database Search Defaults</em> modul által létrehozott alapértelmezés szerinti adatbázis kiszolgáló.

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Group operations
hu: Csoportműveletek

en: View member link
hu: Tagi kapcsolat megtekintése

en: View member
hu: Tag megtekintése

en: Edit member link
hu: Tagi kapcsolat szerkesztése

en: Remove member link
hu: Tagi kapcsolat eltávolítása

en: No members available.
hu: Nincsenek rendelkezésre álló tagok.

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} tag

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} tartalmak

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: Media type ID
hu: Médiatípus azonosító

en: Add @type via URL
hu: @type hozzáadása webcímen keresztül

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
