Web Experience Toolkit (4.5.0) - en to fy translation catalogue (20 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Upload
fy: Uploade

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: French
fy: Frânsk

en: Page not found
fy: Side net fûn

en: My account
fy: Myn account

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean
