Web Experience Toolkit (4.5.2) - en to is translation catalogue (64 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Yes
is: Ja

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: Update
is: Dagfør

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Add
is: Stovna

en: Path
is: Leið

en: Updated
is: Dagført

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Upload
is: Uppsending

en: Picture
is: Mynd

en: User
is: Brúkari

en: Continue
is: Halt áfram

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Medium
is: Miðal

en: node
is: noda

en: Blog
is: Blogga

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: All files
is: Allar fílur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: French
is: Franskt

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Blocks
is: Blokkar

en: Menus
is: Valmyndir

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: My account
is: Mín konta

en: Book navigation
is: Bókanavigatión

en: Search content
is: Leita í innihaldi

en: About
is: Um

en: and
is: og

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram
