Web Experience Toolkit (5.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Medium
mg: Antonony

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo
