Web Experience Toolkit (5.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (116 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: Version
ro: Versiune

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Add
ro: Adaugă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Continue
ro: Continuare

en: All
ro: Toate

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Nodes
ro: Noduri

en: Medium
ro: Mediu

en: Desc
ro: Descendent

en: Members
ro: Membri

en: node
ro: nod

en: Front Page
ro: Pagina principală

en: Anonymous
ro: Anonim

en: All files
ro: Toate fişierele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: French
ro: Franceză

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: My account
ro: Contul meu

en: Book navigation
ro: Răsfoire cărţi

en: Edit node
ro: Editează nod

en: Offset
ro: Decalaj

en: Joined
ro: Înscris

en: Search content
ro: Căutare conţinut

en: About
ro: Despre

en: Delete node
ro: Ștergeți nodul

en: and
ro: și

en: Landing page
ro: Pagină destinație

en: Delete relation
ro: Ștergeți legătura

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: Bundle
ro: Pachet

en: Video file
ro: Fișier video

en: Group nodes
ro: Noduri de grup

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Alert
ro: Alertă

en: Search block
ro: Bloc Căutare

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Archived
ro: Arhivat

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.

en: Group type
ro: Tipul de grup

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Group content
ro: Conținutul grupului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Absolute URL
ro: URL absolut

en: Master
ro: Expert

en: Full HTML
ro: HTML complet

en: Edit relation
ro: Editați legătura

en: Default comments
ro: Comentarii implicite

en: Allows commenting on content
ro: Permite adăugarea de comentarii la conținut

en: Basic block
ro: Bloc de bază

en: A basic block contains a title and a body.
ro: Un bloc de bază conține un titlu și un conținut.

en: No members available.
ro: Nu există membri disponibili.

en: Lists all of the nodes that have been added to a group.
ro: Lista tuturor nodurile care au fost adăugate la un grup.

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: Link to Group content
ro: Legătura cu conținutul grupului

en: View relation
ro: Vezi legătura

en: Edit relation link
ro: Editați link-ul de legătură

en: Link to edit Group content
ro: Link pentru a edita conținutul grupului

en: Delete relation link
ro: Ștergeți legătura de relație

en: Link to delete Group content
ro: Legătură pentru a șterge conținutul grupului

en: Edit node link
ro: Editarea legăturii de nod

en: Link to edit Content
ro: Link pentru a edita conținutul

en: Delete node link
ro: Ștergerea legăturii de nod

en: Link to delete Content
ro: Link pentru a șterge conținutul

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
ro: {{ arguments.gid|placeholder }} membri

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
ro: {{ arguments.gid|placeholder }} noduri
