Web Experience Toolkit (5.0.0-rc2) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: French
sr: француски

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Administrator
sr: Администратор

en: My account
sr: Мој налог

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Bundle
sr: Пакет

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: All content
sr: Сав садржај

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Basic block
sr: Основни блок

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
