Web Experience Toolkit (5.0.0) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
