Web Experience Toolkit (5.0.1) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Medium
sl: Srednja

en: node
sl: vozlišče

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: French
sl: Francoščina

en: Menus
sl: Meniji

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: My account
sl: Moj račun

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
