Web Experience Toolkit (5.0.2) - en to nn translation catalogue (62 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Blog
nn: Blogg

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: French
nn: Fransk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Featured
nn: Framheva

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
