Web Experience Toolkit (5.1.1) - en to sq translation catalogue (55 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Medium
sq: Mesatar

en: node
sq: nyjë

en: Blog
sq: Ditari

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: French
sq: Frengjisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: My account
sq: Profili im

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: Search content
sq: Kërko materiale

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
