Web Experience Toolkit (5.2.1) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Homepage
ug: باش بەت

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: node
ug: نۇقتا

en: Blog
ug: بلوگ

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: My account
ug: ھساباتىم

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Search block
ug: ئىزدەش رامكىسى

en: Log Out
ug: چېكىنىش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
