Web Experience Toolkit (5.3.0) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus
