Web Experience Toolkit (5.4.0) - en to hr translation catalogue (84 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Continue
hr: Nastavi

en: All
hr: Svi

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Nodes
hr: Unosi

en: Authored by
hr: Autor

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Last Name
hr: Prezime

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: French
hr: Francuski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: My account
hr: Moj račun

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Joined
hr: Pridružio se

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Search block
hr: Blok pretrage

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Asc
hr: Uzlazno
