Web Experience Toolkit (5.4.0) - en to pl translation catalogue (155 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: All
pl: Wszystko

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: node
pl: zawartość

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Anonymous
pl: Anonim

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: French
pl: Francuski

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Document
pl: Dokument

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: My account
pl: Moje konto

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Joined
pl: Dołączył

en: Search content
pl: Przeszukaj zawartość

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: and
pl: i

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Creator
pl: Twórca

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Queue
pl: Kolejka

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Video file
pl: Plik Video

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Library
pl: Biblioteka

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Allowed media types
pl: Dozwolone typy mediów

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: On this page
pl: Na tej stronie

en: Transition type
pl: Typ przejścia

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL

en: Master
pl: Główny

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Media Image
pl: Obraz

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
