Web Experience Toolkit (5.4.1) - en to eu translation catalogue (106 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Upload
eu: Igo

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: node
eu: nodoa

en: Blog
eu: Bloga

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Group members
eu: Taldeko kideak

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: French
eu: Frantsesa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Document
eu: Dokumentua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: My account
eu: Nire kontua

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: Edit node
eu: Nodoa editatu

en: Panel
eu: Panela

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Joined
eu: Sartuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Creator
eu: Sortzailea

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Queue
eu: Ilara

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Group nodes
eu: Taldea nodoak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Alert
eu: Alerta

en: Search block
eu: Bilaketa blokea

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
