Web Experience Toolkit (5.4.2) - en to mn translation catalogue (61 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: node
mn: зангилаа

en: Blog
mn: Блог

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: and
mn: ба

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
